Jesteś tutaj:

Strona główna
  • Rodzaj obiektu:


  • Wpisz szukane słowo:
  • .
SPA Morena
Województwo: Lubuskie
Rodzaj obiektu: Ośrodki SPA

Miejscowość: Łagów

 

 

Spa Morena

jest nieco oddalona od ścisłego centrum Łagowa. Jej szarosrebrzysta świetlista fasada pięknie kontrastuje z kolorami otaczającego parku. Przestronne i gustowne wnętrza holu i recepcji w kolorach szarości, złamanych bieli z dodatkiem srebra zapraszają do środka. Postmodernistyczna restauracja oraz sale konferencyjne skłaniają do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń.

 

 

Pensjonat Afrodyta SPA
Województwo: Lubuskie
Rodzaj obiektu: Ośrodki SPA

Miejscowość: Ośno Lubuskie

 

Pensjonat Afrodyta to trzy oddzielne obiekty, położone blisko siebie, dzięki czemu w każdym z nich panuje spokój i harmonia.Część główna to pokoje mieszkalne, połączone z restauracją, w której serwowane są wyśmienite i przede wszystkim zdrowe posiłki.

Dana Hotel & Spa
Województwo: Lubuskie
Rodzaj obiektu: Ośrodki SPA

Miejscowość: Zielona Góra

 

Witamy w Centrum DANA Hotel & SPA! Nowoczesny obiekt z 62 pokojami, zapleczem konferencyjnym i niepowtarzalną ofertą Centrum SPA, sprawi że każdy pobyt będzie gwarancją dobrego samopoczucia i świetnej zabawy. W zaciszu lasu znajdziesz odpowiednie miejsce na zorganizowanie szkolenia a komfortowe pokoje i wyśmienita kuchnia sprawią, że będziesz chciał spędzić tutaj przynajmniej jedną noc. Dla gości, którzy preferują aktywny rodzaj odpoczynku oraz tych bardziej leniwych mamy kilka różnych propozycji. W Centrum SPA nie ma czasu na nudę, szeroka oferta zabiegów i usług spowoduje, że najchętniej nie opuszczałbyś tego miejsca.

Salon kosmetyczny & Spa
Województwo: Lubuskie
Rodzaj obiektu: Ośrodki SPA

Miejscowość: Zielona Góra

 

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego gabinetu. Dzięki poznaniu oczekiwań naszych klientów możemy zaproponować odpowiedni dla Państwa program odpoczynku i pielęgnacji. Proponujemy następujące programy: relaks, odnowa biologiczna, pielęgnacja twarzy, dłoni i stóp, modelowania sylwetki pod kątem cellulite, tkanki tłuszczowej i ujędrniania. Polecam szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających wykonywanych w oparci o kosmetyki renomowanej, francuskiej firmy THALGO – zdobywcy wielu prestiżowych nagród na rynku kosmetycznym.

Nasze makijaże wykonywane są kosmetykami niezwykle trwałymi o niepowtarzalnej kolorystyce. W celu poprawy efektów naszych zabiegów oferujemy preparaty do pielęgnacji w domu, jak również szeroki wachlarz suplementów diety, pomagających wydłużyć efekty naszych zabiegów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a dzięki fachowej wiedzy i opiece oraz przemiłej atmosferze  jesteśmy przekonane o Państwa zadowoleniu.

 

Hotel Polanica Resort & SPA

Głęboczek Vine Resort & SPA

Malownicze położenie, zrewitalizowany Park Zdrojowy, słynny deptak oraz bliskość wielu atrakcji Ziemi Kłodzkiej!

Głęboczek Vine Resort & SPA

Głęboczek Vine Resort & SPA

Powróć do piękna, które nosisz w sobie...

Hotel Ossa Congress & SPA

Hotel Ossa Congress & SPA

SPA - Sanitas per aquam - zdrowie dzięki wodzie...